AwayFromKeyboard

multi-społeczność


#16 2011-03-09 22:24:40

Scaver

Gość

Re: Test

Ja jestem jak najbardziej za sparem. Moge wam od razu podać wynik: 24-0. Nie, nie dla was.

 

#17 2011-03-12 20:31:32

TheWolf

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 61
Punktów :   

Re: Test

Scaver napisał:

Ja jestem jak najbardziej za sparem. Moge wam od razu podać wynik: 24-0. Nie, nie dla was.

To możesz powiedzieć Meamowi, żeby szykował skład. A i poćwicz, żeby potem nie było, że my na hackach gramy, bo nie dajecie rady. Pozdro.
PS. Polecam sprawdzenie znaczenia różnych słów zanim ich użyjesz. A i nie kozacz się tak.


http://img844.imageshack.us/img844/91/thewolf.png

Offline

 

#18 2011-03-14 21:09:41

Scaver

Gość

Re: Test

Powiedział ten, co zachowuje się jak pokemon a potem próbuje udawać (z marnym skutkiem, zaprawdę powiadam, bardzo marnym) osobę inteligentą i odnoszącą się z szacunkiem do swojego rozmówcy...nie wiem czy wiesz, ale to trochę żałosne...zdecyduj na jakim poziomie rozmawiamy to się bez problemu dostosuję, na razie przekazywałem komunikaty tak, żeby mieć pewność, że zostaną zrozumiane.

Co do odgrażania się to spokojnie, do czasu spara postaram się o ggc streaming, pbhub oraz może się uda wykorzystać programy do skanowania systemów w poszukiwaniu cheatów, no i nagrywanie dem oczywiście, tak, żebyście nie mieli żadnych wymówek. Jakoś tak się nie boję o wynik...a jak się dowiem że ściągacie ringerów z innych klanów, to się zirytuję.

P.S.
Skoro tacy beznadziejni jesteśmy, to po cholerę bierzecie naszych ludzi na spary?

 

#19 2011-03-16 09:08:30

HmmmIDontKnow

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 58
Punktów :   

Re: Test

ze jestem boski to nei przegramy QQ

Offline

 

#20 2011-03-18 14:17:20

TheWolf

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 61
Punktów :   

Re: Test

Scaver napisał:

Powiedział ten, co zachowuje się jak pokemon a potem próbuje udawać (z marnym skutkiem, zaprawdę powiadam, bardzo marnym) osobę inteligentą i odnoszącą się z szacunkiem do swojego rozmówcy...nie wiem czy wiesz, ale to trochę żałosne...zdecyduj na jakim poziomie rozmawiamy to się bez problemu dostosuję, na razie przekazywałem komunikaty tak, żeby mieć pewność, że zostaną zrozumiane.

Co do odgrażania się to spokojnie, do czasu spara postaram się o ggc streaming, pbhub oraz może się uda wykorzystać programy do skanowania systemów w poszukiwaniu cheatów, no i nagrywanie dem oczywiście, tak, żebyście nie mieli żadnych wymówek. Jakoś tak się nie boję o wynik...a jak się dowiem że ściągacie ringerów z innych klanów, to się zirytuję.

P.S.
Skoro tacy beznadziejni jesteśmy, to po cholerę bierzecie naszych ludzi na spary?

Ta ty tak samo nie udawaj inteligentnego, bo wygląda to yyyyy... dziwnie w połączeniu z tobą. ^^ Masochista... hahaha ^^. Sprawdź w wikipedii, albo gdzieś w necie, bo pewnie jeden 'bardzo mądry człowiek' wiedział co to znaczy i opublikował w sieci! Niesamowite nie? Tak na marginesie możesz sobie ściągać co chcesz. I tak niczego nie znajdziecie. A to, że bierzemy członków z twojego klanu to przecież mogli się nie zgodzić? Po grzyba masz pretensje do mnie... Co do szacunku. Nie wiem jak funkcjonujesz, ale uwierz, że szacunek dla Ciebie to bajeczka. Nikt (może z wyjątkiem jakichś jednostek) nie odnosi się do Ciebie z szacunkiem. Pozdrawiam i życzę pomyślnego znalezienia znaczenia słowa 'masochista' ^^.


http://img844.imageshack.us/img844/91/thewolf.png

Offline

 

#21 2011-03-18 17:41:36

Scaver

Gość

Re: Test

Abra, ogarnij go bo się zrzygam i forum zacznie śmierdzieć (tak Wolf, wiem, nie zacznie bo to niemożliwe - tak piszę bo pewnie byś się przy******lił [nie wiem czy jest odpowiednia liczba gwiazdek i wali mnie to, piszę bo pewnie też się przyczepisz jeśli coś będzie nie tak])....debil przywalił się do jednego tekstu i niestety nie rozumie słów "porównanie", "metafora", "żart" i właśnie "szacunek". Starałem się być grzeczny, w końcu jestem tu gościem, ale naucz się błaźnie, że bycie administratorem nie daje ci prawa do traktowania innych w sposób, jaki akurat w danej chwili będzie ci będzie odpowiadać. Wręcz przeciwnie, to właśnie ty powinieneś starać się zachowywać porządnie, bo dajesz tutaj świadectwo o całym klanie, ja natomiast występuję jako jednostka. Ja nie muszę kreować się na inteligenta, bo nie zależy mi na opinii kogoś takiego jak ty...nie wiem co ci się stało, nie przypominam sobie żebym cię kiedyś traktował jak idiotę gdy byliśmy razem w klanie (choć miałem wiele okazji, uwierz na słowo...). Nawiasem mówiąc jesteś żałosny, gdyby inni ludzie brali twoje teksty na warsztat i wytykali ci wszystkie błędy to mógłbyś spokojnie się powiesić...(nie, to nie jest k***a groźba karalna).

 

#22 2011-03-18 17:46:03

Scaver

Gość

Re: Test

Pssst, przy**b się to podwójnego będzie, ale temu Skejwerowi w pięty pójdzie, nie?

 

#23 2011-03-18 17:46:59

Scaver

Gość

Re: Test

Psst No.2 A teraz do tego, że napisał "to" a nie "do". Zniszczysz go i nie będzie mogł się pokazać na ulicy!

 

#24 2011-03-18 17:52:13

Scaver

Gość

Re: Test

I jeszcze jedno, szkoda że sam nie zajrzałeś na wikipedię do której mnie odsyłasz: Masochizm – rodzaj zaburzenia preferencji seksualnych, w którym jednostka odczuwa podniecenie seksualne w sytuacjach, kiedy zadawany jest jej fizyczny i psychiczny ból lub gdy jest poniżana.
Tzn. miałem na myśli, że nie rozumiem twojej chęci oberwania i zażartowałem, że może cię to, używając języka potocznego "podniecać". Przepraszam, nie sądziłem że będziesz potrzebować wyjaśnienia. Nie doceniłem cię <sarkazm>.

 

#25 2011-03-19 11:07:31

TheWolf

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 61
Punktów :   

Re: Test

Ojej z naszych wypowiedzi to by można komedię napisać. ^^ Proszę staraj się chociaż ująć wszystko w jednym poście ok? No i przepraszam za "brak szacunku". Tak mi przykro. W końcu jestem administratorem przepraszam Cię! Jak mogłem!? A tak na poważnie to dlaczego tak zareagowałem? Bo mnie wku... znaczy zdenerwowałeś tym kozaczeniem się. Wiem, że jesteście lepsi chodziło mi o spara, który by NAS sprawdzał, a nie rdzę i 3 gości z PS ^^ (sory rdza ^^). A ty już, że my szans nie mamy. Ch... znaczy nic nas to nie obchodzi, że przegramy. A i jeszcze nie musisz mi wskazywać środków stylistycznych. Nie do wiary, ale miałem już to na polskim! Ja Cię, źle odebrałem - przepraszam. Następnym razem wyraź się prościej, a nie jak "mędrzec".
PS. (Abra i Rdza)
W CoD 4 mi się już nie chce grać robię sobie przerwę, żebyście sobie nie pomyśleli, że ja tu klan zaniedbuję. Raz na jakiś czas wejdę, bo lagi mam.


http://img844.imageshack.us/img844/91/thewolf.png

Offline

 

#26 2011-03-19 11:49:06

Scaver

Gość

Re: Test

Wiem, bez nabijania postów, ale piszę jako gość więc i tak nic mi to nie da. Ale rozumiem, już tak nie będę robić. No cóż, może rzeczywiście mogłem sobie odpuścić komentarze odnośnie tego, że was rozwalimy. Zostawiam ten temat i nie będę do niego wracać.

 

#27 2011-03-21 10:34:04

TheWolf

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 61
Punktów :   

Re: Test

Ta ja też uważam sprawę za zamkniętą. Zamykam.


http://img844.imageshack.us/img844/91/thewolf.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bloodwars.pun.pl www.gronckyrecords.pun.pl www.horyzontzdarzen.pun.pl www.c-o-d.pun.pl www.nithrp.pun.pl